Image Converter for WebP - en to ar translation catalogue (23 entries)

note: Plugin Name of the plugin/theme
en: Image Converter for WebP
ar: محول الصور ل WebP

note: Author of the plugin/theme
en: badasswp
ar: باداسوب

note: Description of the plugin/theme
en: Convert your WordPress JPG/PNG images to WebP formats during runtime.
ar: قم بتحويل صور WordPress JPG / PNG إلى تنسيقات WebP أثناء وقت التشغيل.

en: Settings Saved.
ar: تم حفظ الإعدادات.

en: Conversion Options
ar: خيارات التحويل

en: Conversion Quality
ar: جودة التحويل

en: e.g. 75
ar: على سبيل المثال 75

en: WebP Engine
ar: محرك WebP

en: e.g. Imagick
ar: على سبيل المثال Imagick

en: Image Options
ar: خيارات الصورة

en: Convert Images on Upload
ar: تحويل الصور عند التحميل

en: This is useful for new images.
ar: هذا مفيد للصور الجديدة.

en: Convert Images on Page Load
ar: تحويل الصور عند تحميل الصفحة

en: This is useful for existing images.
ar: هذا مفيد للصور الموجودة.

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Save Changes
ar: حفظ التغييرات

note: translators: Autoload file path.
en: Fatal Error: %s file does not exist, please check if Composer is installed!
ar: خطأ فادح: %s الملف غير موجود ، يرجى التحقق مما إذا كان الملحن مثبتا!

note: translators: Absolute path to Source Image.
en: Error: %s does not exist.
ar: خطأ: %s غير موجود.

note: translators: Absolute path to Source Image.
en: Error: %s is not an image.
ar: خطأ: %s ليست صورة.

note: translators: Exception error msg.
en: Fatal Error: %s
ar: خطأ فادح: %s

note: Log Options
en: Log Options
ar: خيارات السجل

note: Log errors for Failed Conversions
en: Log errors for Failed Conversions
ar: أخطاء السجل للتحويلات الفاشلة

note: Enable this option to log errors.
en: Enable this option to log errors.
ar: قم بتمكين هذا الخيار لتسجيل الأخطاء.
