Image Converter for WebP - en to he_IL translation catalogue (23 entries)

note: Plugin Name of the plugin/theme
en: Image Converter for WebP
he_IL: ממיר תמונות עבור WebP

note: Author of the plugin/theme
en: badasswp
he_IL: ‫badasswp

note: Description of the plugin/theme
en: Convert your WordPress JPG/PNG images to WebP formats during runtime.
he_IL: המר את תמונות WordPress JPG / PNG שלך לפורמטים של WebP במהלך זמן ריצה.

en: Settings Saved.
he_IL: ההגדרות נשמרו.

en: Conversion Options
he_IL: אפשרויות המרה

en: Conversion Quality
he_IL: איכות המרה

en: e.g. 75
he_IL: לדוגמה 75

en: WebP Engine
he_IL: מנוע WebP

en: e.g. Imagick
he_IL: לדוגמה Imagick

en: Image Options
he_IL: אפשרויות תמונה

en: Convert Images on Upload
he_IL: המרת תמונות בהעלאה

en: This is useful for new images.
he_IL: אפשרות זו שימושית לתמונות חדשות.

en: Convert Images on Page Load
he_IL: המרת תמונות בטעינת עמוד

en: This is useful for existing images.
he_IL: אפשרות זו שימושית לתמונות קיימות.

en: Actions
he_IL: פעולות

en: Save Changes
he_IL: שמור שינויים

note: translators: Autoload file path.
en: Fatal Error: %s file does not exist, please check if Composer is installed!
he_IL: שגיאה מכרעת: קובץ %s אינו קיים, בדוק אם Composer מותקן!

note: translators: Absolute path to Source Image.
en: Error: %s does not exist.
he_IL: שגיאה: %s אינו קיים.

note: translators: Absolute path to Source Image.
en: Error: %s is not an image.
he_IL: שגיאה: %s אינה תמונה.

note: translators: Exception error msg.
en: Fatal Error: %s
he_IL: שגיאה מכרעת: %s

note: Log Options
en: Log Options
he_IL: אפשרויות יומן רישום

note: Log errors for Failed Conversions
en: Log errors for Failed Conversions
he_IL: שגיאות יומן רישום עבור המרות שנכשלו

note: Enable this option to log errors.
en: Enable this option to log errors.
he_IL: הפעל אפשרות זו כדי לרשום שגיאות.
