Image Converter for WebP - en to hr translation catalogue (22 entries)

note: Plugin Name of the plugin/theme
en: Image Converter for WebP
hr: Pretvornik Slika za WebP

note: Description of the plugin/theme
en: Convert your WordPress JPG/PNG images to WebP formats during runtime.
hr: Pretvorite WordPress JPG/PNG slike u WebP formate tijekom izvođenja.

en: Settings Saved.
hr: Postavke Spremljene.

en: Conversion Options
hr: Mogućnosti Pretvorbe

en: Conversion Quality
hr: Kvaliteta Pretvorbe

en: e.g. 75
hr: npr. 75

en: WebP Engine
hr: WebP Modul

en: e.g. Imagick
hr: npr. Imagick

en: Image Options
hr: Mogućnosti Slike

en: Convert Images on Upload
hr: Pretvori Slike Prilikom Prijenosa

en: This is useful for new images.
hr: To je korisno za nove slike.

en: Convert Images on Page Load
hr: Pretvori Slike Prilikom Učitavanja Stranice

en: This is useful for existing images.
hr: To je korisno za postojeće slike.

en: Actions
hr: Akcije

en: Save Changes
hr: Spremi Promjene

note: translators: Autoload file path.
en: Fatal Error: %s file does not exist, please check if Composer is installed!
hr: Fatalna Pogreška: %s datoteka ne postoji, provjerite je li Skladatelj instaliran!

note: translators: Absolute path to Source Image.
en: Error: %s does not exist.
hr: Pogreška: %s ne postoji.

note: translators: Absolute path to Source Image.
en: Error: %s is not an image.
hr: Pogreška: %s nije slika.

note: translators: Exception error msg.
en: Fatal Error: %s
hr: Fatalna Pogreška: %s

note: Log Options
en: Log Options
hr: Opcije Zapisnika

note: Log errors for Failed Conversions
en: Log errors for Failed Conversions
hr: Zapisivanje pogrešaka za neuspjele konverzije

note: Enable this option to log errors.
en: Enable this option to log errors.
hr: Omogućite ovu opciju za bilježenje pogrešaka.
