Search and Replace for Block Editor - en to ar translation catalogue (9 entries)

note: Plugin Name
en: Search and Replace for Block Editor
ar: البحث والاستبدال لمحرر المكونات

note: Description
en: Search and Replace text within the Block Editor.
ar: ابحث عن النص واستبدله داخل محرر المكونات.

note: Author
en: badasswp
ar: باداسوب

en: Search & Replace
ar: البحث والاستبدال

note: Search
en: Search
ar: بحث

note: Replace
en: Replace
ar: استبدال

note: Done
en: Done
ar: تم

note: dist/app.js
en: item(s) replaced successfully
ar: العناصر التي تم استبدالها بنجاح

note: dist/app.js
en: Match Case | Expression
ar: حالة المباراة | تعبير
