Search and Replace for Block Editor - en to da_DK translation catalogue (8 entries)

note: Plugin Name
en: Search and Replace for Block Editor
da_DK: Søg og erstat for Block Editor

note: Description
en: Search and Replace text within the Block Editor.
da_DK: Søg efter og erstat tekst i Block Editor.

en: Search & Replace
da_DK: Søg og erstat

note: Search
en: Search
da_DK: Søg

note: Replace
en: Replace
da_DK: Erstat

note: Done
en: Done
da_DK: Færdig

note: dist/app.js
en: item(s) replaced successfully
da_DK: genstande udskiftet

note: dist/app.js
en: Match Case | Expression
da_DK: Match Case | Udtryk
