Search and Replace for Block Editor - en to de_DE translation catalogue (8 entries)

note: Plugin Name
en: Search and Replace for Block Editor
de_DE: Suchen und Ersetzen für Blockeditor

note: Description
en: Search and Replace text within the Block Editor.
de_DE: Suchen und Ersetzen von Text im Blockeditor.

en: Search & Replace
de_DE: Suchen & Ersetzen

note: Search
en: Search
de_DE: Suche

note: Replace
en: Replace
de_DE: Ersetzen

note: Done
en: Done
de_DE: Erledigt

note: dist/app.js
en: item(s) replaced successfully
de_DE: artikel erfolgreich ausgetauscht

note: dist/app.js
en: Match Case | Expression
de_DE: Streichholz-Fall | Ausdruck
