Search and Replace for Block Editor - en to es_ES translation catalogue (8 entries)

note: Plugin Name
en: Search and Replace for Block Editor
es_ES: Buscar y Reemplazar Para el editor de Bloques

note: Description
en: Search and Replace text within the Block Editor.
es_ES: Busque y Reemplace Texto dentro del Editor de Bloques.

en: Search & Replace
es_ES: Buscar y Reemplazar

note: Search
en: Search
es_ES: Buscar

note: Replace
en: Replace
es_ES: Reemplazar

note: Done
en: Done
es_ES: Hecho

note: dist/app.js
en: item(s) replaced successfully
es_ES: artículos reemplazados con éxito

note: dist/app.js
en: Match Case | Expression
es_ES: Estuche de fósforo | Expresión
