Search and Replace for Block Editor - en to fr_FR translation catalogue (8 entries)

note: Plugin Name
en: Search and Replace for Block Editor
fr_FR: Rechercher et Remplacer pour l’éditeur de Blocs

note: Description
en: Search and Replace text within the Block Editor.
fr_FR: Rechercher et Remplacer du Texte dans l’éditeur de Blocs.

en: Search & Replace
fr_FR: Recherche & Remplace

note: Search
en: Search
fr_FR: Rechercher

note: Replace
en: Replace
fr_FR: Remplacer

note: Done
en: Done
fr_FR: Terminé

note: dist/app.js
en: item(s) replaced successfully
fr_FR: articles remplacés avec succès

note: dist/app.js
en: Match Case | Expression
fr_FR: Cas de match | Expression
