Search and Replace for Block Editor - en to he_IL translation catalogue (9 entries)

note: Plugin Name
en: Search and Replace for Block Editor
he_IL: חיפוש והחלפה עבור עורך הבלוקים

note: Description
en: Search and Replace text within the Block Editor.
he_IL: חפש והחלף טקסט בתוך עורך החסימות.

note: Author
en: badasswp
he_IL: ‫badasswp

en: Search & Replace
he_IL: חיפוש והחלפה

note: Search
en: Search
he_IL: חידון חיפוש

note: Replace
en: Replace
he_IL: החלף

note: Done
en: Done
he_IL: בוצע

note: dist/app.js
en: item(s) replaced successfully
he_IL: פריטים שהוחלפו בהצלחה

note: dist/app.js
en: Match Case | Expression
he_IL: התאמה למקרה | ביטוי
