Search and Replace for Block Editor - en to hi_IN translation catalogue (9 entries)

note: Plugin Name
en: Search and Replace for Block Editor
hi_IN: ब्लॉक संपादक के लिए खोजें और बदलें

note: Description
en: Search and Replace text within the Block Editor.
hi_IN: ब्लॉक संपादक के भीतर पाठ खोजें और बदलें।

note: Author
en: badasswp
hi_IN: बदमाशस्वप

en: Search & Replace
hi_IN: खोजें और बदलें

note: Search
en: Search
hi_IN: ढूँढ

note: Replace
en: Replace
hi_IN: बदल दें

note: Done
en: Done
hi_IN: किया हुआ

note: dist/app.js
en: item(s) replaced successfully
hi_IN: आइटम सफलतापूर्वक बदले गए

note: dist/app.js
en: Match Case | Expression
hi_IN: मैच केस | अभिव्यक्ति
