Search and Replace for Block Editor - en to hr translation catalogue (8 entries)

note: Plugin Name
en: Search and Replace for Block Editor
hr: Pretraži i Zamijeni za Uređivač Blokova

note: Description
en: Search and Replace text within the Block Editor.
hr: Pretražite i Zamijenite tekst u Uređivaču Blokova.

en: Search & Replace
hr: Pretraživanje i Zamjena

note: Search
en: Search
hr: Pretraži

note: Replace
en: Replace
hr: Zamijeni

note: Done
en: Done
hr: Gotovo

note: dist/app.js
en: item(s) replaced successfully
hr: stavke su uspješno zamijenjene

note: dist/app.js
en: Match Case | Expression
hr: Slučaj šibice | Izraz
