Search and Replace for Block Editor - en to it_IT translation catalogue (8 entries)

note: Plugin Name
en: Search and Replace for Block Editor
it_IT: Cerca e Sostituisci per l'editor a Blocchi

note: Description
en: Search and Replace text within the Block Editor.
it_IT: Cerca e Sostituisci il Testo all'interno dell'Editor Blocchi.

en: Search & Replace
it_IT: Cerca & Sostituisci

note: Search
en: Search
it_IT: Cerca

note: Replace
en: Replace
it_IT: Sostituisci

note: Done
en: Done
it_IT: Fatto

note: dist/app.js
en: item(s) replaced successfully
it_IT: articoli sostituiti con successo

note: dist/app.js
en: Match Case | Expression
it_IT: Custodia per fiammiferi | Espressione
