Search and Replace for Block Editor - en to ru_RU translation catalogue (8 entries)

note: Plugin Name
en: Search and Replace for Block Editor
ru_RU: Поиск и замена для редактора блоков

note: Description
en: Search and Replace text within the Block Editor.
ru_RU: Поиск и замена текста в редакторе блоков.

en: Search & Replace
ru_RU: Поиск и замена

note: Search
en: Search
ru_RU: Поиск

note: Replace
en: Replace
ru_RU: Заменить

note: Done
en: Done
ru_RU: Готово

note: dist/app.js
en: item(s) replaced successfully
ru_RU: элементы успешно заменены

note: dist/app.js
en: Match Case | Expression
ru_RU: Футляр для спичек | Выражение
